محل تبلیغات شما

با سلام خدمت دوستان و هموطنان گرامی در جا جای جهان اولا تسلیت دوما تسلیت و سوما هم تسلیت 

ما زمانیکه جنازه یکی از اعضا را به خاک مسپاریم از فشار و درد زیاد از ته دل فریاد میزنیم اما وای به روزی که خود جنازه عزیزمان زا نیز برای خداحافظی نبینیم واقعا سخته خیلی زجر اوره  که نتونی برای اخرین بار صورت سالم عزیزت رو ببوسی واقعا سخته فیلمی رو دیدم که فقط داخلش گوشت قرمز بود هنوزم دلم زجر میکشد بر پدری که از اتاق کودکش فیلم  میگرفت و از خداوند ارزوی مزگ میکرد خدایا خودت به همه صبر بده من این متن رو فقط و فقط بخاطر همدردی با هموطنان خودم نوشتم و هیچگونه نیت ی و تحقیر هیچ شخص و ارگانی را ندارم بقول سردار هوا و فضا اون فرد در شزایطی قرار داشته که تصمیم زدن یا نزدن براش چند ثانیه بیشتر طول نکشیده و بنده در مقامی قرار ندارم که تحلیل ی یا نظامی بکنم فقط از برادران نظامی که صادقانه اومدند و اقرار کردند خوشم اومد و خوشم اومد که گناه رو گردن دیگری ننداختند ما از ان شزایط خبر نداریم که در ان لحظه چه شزایط سختی داشته اما هزچه بگویم نمیتوانم این غم سنگین را بیان کنم و نمیتوانم بگویم که فراموش کردند چنین اتفاقی اسان است جز اینکه الله این غم را بر مردم سبک کند و یک خواهش از برادران اینستاکرامی دارم  و ان هم این است که برای بازار گرمی و جمع کردن لایک این صحنه های واقعا وحشتناک و جنازه ها رو دایم داخل هیستوری ها نذارن و داغ مردم رو تازه نکنند بخدا برای یک پدر بخصوص واقغا سخته بیایید این فرهنگ فیلم گرفتن از بدبختی دیگران را نه تنها درین مورد بلکه در تمامی سوانح کنار بگذاریم و بجای فیلم گرفتنن دست یاری بسوی هموطنان خود دراز کنیم و انان را در اغوش بگیریم ای ایرانیان همدیگر را دریابید  ناصر بلوچ از دیار بلوچستان مرا نیز در غم خود شریک بدانید   ///////سقوط هواپیمای اوکرابن//// هدف گیری هواپیمای اوکراین توسط موشک پدافند ایران ////// موشک کروز/////

شلیک موشک به هواپیمای اوکراین چنال خبر

سقوط هواپیمای اکراین و دلیل این سانحه /دلیل سقوط هواپیما چی بود

شجره و پراکندگی نوادکان عیسی فرزند میرخان

رو ,فقط ,غم ,ان ,جنازه ,سخته ,خوشم اومد ,از برادران ,این غم ,واقعا سخته ,سقوط هواپیمای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

classboard پایان نامه و طرح های دانشجویی کارشناسی